Nowa strona internetowa Parlamentu Studentów UW

Informujemy, że w dniu 27 września 2023 roku uruchomiono nową stronę internetową Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Strona internetowa Parlamentu zawiera najważniejsze wiadomości dotyczące organu i jego funkcjonowania. W następujących zakładkach znajdują się następujące informacje:

• Aktualności – najnowsze ogłoszenia dotyczące prac Parlamentu, w tym zawiadomienia o kolejno zwoływanych posiedzeniach;
  • O nas – podstawowe informacje o historii, strukturze i działalności Parlamentu;
  • Skład – wykaz osób aktualnie zasiadających w Parlamencie i w jego organach;
  • Terminy posiedzeń – daty wszystkich minionych i planowanych posiedzeń Parlamentu aktualnej kadencji;
  • Dokumenty – formularze do pobrania, regulaminy oraz inne akty prawne aktualnej i przeszłych kadencji Parlamentu;
  • Kontakt – dane kontaktowe Parlamentu.

Zachęcamy do zapoznania się z zawartością strony i do bieżącego śledzenia prac Parlamentu!