Skład
Kadencja 2023/2024
Prezydium Parlamentu Studentów
Funkcja | Imię i nazwisko | Jednostka UW |
---|---|---|
Marszałek | Krzysztof Radziwon | WPiA |
Wicemarszałkini | Danuta Grabovska | MIMUW |
Wicemarszałkini | Natasza Husiatyńska | WPol |
Komisja Budżetu i Finansów
Funkcja | Imię i nazwisko | Jednostka UW |
---|---|---|
Przewodniczący | Michał Olszewski | WPiA |
Wiceprzewodniczący | Michał Piwowarczyk | WDIB |
Patryk Bonder | WG | |
Mykhailo Dashchenko | WNPiSM | |
Magdalena Michałowska | WPsych |
Komisja Prawno-Regulaminowa
Funkcja | Imię i nazwisko | Jednostka UW |
---|---|---|
Przewodniczący | Jakub Wojciechowski | WGiSR |
Wiceprzewodniczący | Konrad Zaraś | WPiA |
Zuzanna Bastek | IAiE | |
Klaudia Czajka | WZ | |
Heybat Naghiyev | WNE |
Komisja Skrutacyjna
Funkcja | Imię i nazwisko | Jednostka UW |
---|---|---|
Przewodnicząca | Justyna Smoleń | WNPiSM |
Wiceprzewodniczący | Jakub Tusiński | WO |
Jan Chmielewski-Gill | WArch | |
Małgorzata Książyk | WLS | |
Daniel Zdrodowski | WS |
Komisja doraźna ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów
Funkcja | Imię i nazwisko | Jednostka UW |
---|---|---|
Przewodniczący | Patryk Szlufik | MIMUW |
Wiceprzewodniczący | Mateusz Staniak | KMISMaP |
Maciej Hadam | WPiA | |
Małgorzata Książyk | WLS | |
Mateusz Mossakowski | WPiA | |
Aleksandra Semba | WPsych | |
Jakub Wojciechowski | WGiSR | |
Stanisław Zabandżała | KMISH | |
Laura Zagożdżon | WNeo |
Lista członkiń i członków Parlamentu Studentów
Lp. | Imię i nazwisko | Jednostka UW |
---|---|---|
1 | Aleksander Hebda | Przewodniczący Samorządu Studentów UW |
– | vacat | CKNJOiEE |
2 | Dominika Kwiecień | CNS |
3 | Zuzanna Bastek | IAiE |
4 | Zuzanna Jagielska | IAiE |
– | vacat | ICM |
5 | Stanisław Mazur | KMISH |
6 | Słońce Bartosz | KMISH |
7 | Franciszek Myck | KMISMaP |
8 | Mirosław Banach | UCBS |
9 | Jan Chmielewski-Gill | WArch |
10 | Jul Pawełczak | WAL |
11 | Jakub Czemierowski | WB |
12 | Aleksandra Kaźmierczak | WB |
13 | Maja Dwornikowska | WCh |
14 | Mikołaj Kaczmarczyk | WCh |
15 | Krzysztof Kowalczyk | WDIB |
16 | Angelika Kuch | WDIB |
17 | Michał Piwowarczyk | WDIB |
18 | Aleksandra Skipietrow | WDIB |
19 | Weronika Klejnocka | WFilo |
20 | Wiktoria Kozłowska | WFilo |
21 | Michał Czerepaniak | FUW |
22 | Bartosz Furtak | FUW |
23 | Piotr Krzosek | WGiSR |
24 | Jakub Wojciechowski | WGiSR |
25 | Patryk Bonder | WG |
26 | Bartosz Kałuża | WH |
27 | Przemysław Pyrzakowski | WH |
28 | Zuzanna Dziosa | WLS |
29 | Julia Krawiec | WLS |
30 | Małgorzata Książyk | WLS |
31 | Danuta Grabovska | MIMUW |
32 | Krzysztof Korczak | MIMUW |
33 | Błażej Wilkoławski | MIMUW |
34 | Olgierd Antosiewicz | WNE |
35 | Zuzanna Baranowska | WNE |
36 | Heybat Naghiyev | WNE |
37 | Piotr Siwicki | WNE |
38 | Zofia Szlaga | WNKS |
39 | Martyna Wrona | WNKS |
40 | Mykhailo Dashchenko | WNPiSM |
41 | Wiktoria Nowak | WNPiSM |
42 | Justyna Smoleń | WNPiSM |
43 | Piotr Stańczewski | WNPiSM |
44 | Elżbieta Ambrzykowska | WNeo |
45 | Natalia Białek | WNeo |
46 | Zuzanna Wilk | WNeo |
47 | Laura Zagożdżon | WNeo |
48 | Olga Różańska | WO |
49 | Jakub Tusiński | WO |
50 | Marta Krystek | WPed |
51 | Agata Pietraczyk | WPed |
52 | Natasza Husiatyńska | WPol |
53 | Oliwia Wiśnicka | WPol |
– | vacat | WPol |
54 | Mateusz Mossakowski | WPiA |
55 | Michał Olszewski | WPiA |
56 | Krzysztof Radziwon | WPiA |
57 | Katarzyna Rajewska | WPiA |
58 | Alicja Wieczorek | WPiA |
59 | Konrad Zaraś | WPiA |
60 | Sonia Grzywacz | WPsych |
61 | Magdalena Michałowska | WPsych |
62 | Aleksandra Semba | WPsych |
63 | Barbara Biernacka | WS |
64 | Daniel Zdrodowski | WS |
65 | Zofia Adamowska | WSNSiR |
66 | Katarzyna Kędzia | WSNSiR |
67 | Marcin Kłos | WSNSiR |
68 | Błażej Błażejewski | WZ |
69 | Klaudia Czajka | WZ |
70 | Alicja Gorycka | WZ |
71 | Miłosz Marian | WZ |
72 | Piotr Milencki | WZ |
73 | Wiktoria Nastałek | WZ |
74 | Natalia Świercz | Europeistyka |