Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

VII posiedzenie Komisji doraźnej kadencji 2023/2024 ds. zmian w Regulaminie Samorządu

Informujemy o zwołaniu VII posiedzenia Komisji doraźnej Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego kadencji 2023/2024 ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiedzenie rozpocznie się dnia 10 czerwca 2024 roku (poniedziałek) o godz. 16:30. Odbędzie się ono w sali 100 budynku Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 w Warszawie.

Porządek dzienny obrad VII posiedzenia Komisji doraźnej Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024 ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów UW:
1. Przyjęcie porządku dziennego obrad.
2. Dyskusja nad tempem i kierunkiem prac Komisji doraźnej Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.
3. Dyskusja na temat terminów wykonywania czynności wyborczych w wyborach przeprowadzanych przez Komisję Wyborczą Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.
4. Dyskusja na temat formy obwieszczeń wyborczych i zasad ich publikowania.
5. Dyskusja na temat kart do głosowania w wyborach przeprowadzanych na podstawie Regulaminu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.
6. Dyskusja nad innymi zmianami w Ordynacji Wyborczej Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego i rozdziale czwartym działu drugiego Regulaminu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.
7. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Ponadto przypominamy o możliwości zapisania się do Newslettera Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024, przez który przesyłane są drogą poczty elektronicznej bieżące informacje dotyczące prac Parlamentu Studentów UW, w tym linki do posiedzeń w trybie zdalnym albo hybrydowym. Zgłoszenia przyjmowane są przez wypełnienie formularza (https://forms.gle/qz7gYQLsjpx1CURX9).