VI posiedzenie Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024

Informujemy, że postanowieniem nr 22/2023/2024 Marszałka Parlamentu Studentów UW z dnia 16 kwietnia 2024 roku zwołano VI posiedzenie Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego kadencji 2023/2024.

Posiedzenie rozpocznie się dnia 23 kwietnia 2024 roku (wtorek) o godz. 18:45. Odbędzie się ono w sali 200 budynku Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 w Warszawie.

Porządek dzienny obrad VI posiedzenia Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024:
1. Przyjęcie porządku dziennego obrad.
2. Przyjęcie protokołu z V posiedzenia Parlamentu Studentów UW.
3. Informacje od Prezydium Parlamentu Studentów UW.
4. Informacje od Zarządu Samorządu Studentów UW.
5. Informacje od innych organów Samorządu Studentów UW.
6. Informacje od przedstawicieli studentów w:
6.1. Senacie UW;
6.2. komisjach Senatu UW;
6.3. Uniwersyteckiej Radzie ds. Kształcenia;
6.4. innych podmiotach na UW.
7. Zapytania poselskie.
8. Wybór uzupełniający członka Komisji doraźnej Parlamentu Studentów UW ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów UW.
9. Podstawowe tezy sprawozdania śródrocznego z działalności Przewodniczącego i Zarządu Samorządu Studentów UW.
10. Podstawowe tezy raportu śródrocznego Komisji Rewizyjnej Samorządu Studentów UW.
11. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Ponadto przypominamy o możliwości zapisania się do Newslettera Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024, przez który przesyłane są drogą poczty elektronicznej bieżące informacje dotyczące prac Parlamentu Studentów UW, w tym linki do posiedzeń w trybie zdalnym albo hybrydowym. Zgłoszenia przyjmowane są przez wypełnienie formularza (https://forms.gle/qz7gYQLsjpx1CURX9).