Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

VI posiedzenie Komisji doraźnej kadencji 2023/2024 ds. zmian w Regulaminie Samorządu

Informujemy o zwołaniu VI posiedzenia Komisji doraźnej Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego kadencji 2023/2024 ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiedzenie rozpocznie się dnia 27 maja 2024 roku (poniedziałek) o godz. 18:30. Odbędzie się ono w sali 200 budynku Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 w Warszawie.

Porządek dzienny obrad VI posiedzenia Komisji doraźnej Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024 ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów UW:
1. Przyjęcie porządku dziennego obrad.
2. Dyskusja nad regulacjami dotyczącymi przebiegu wyborów przeprowadzanych przez Komisję Wyborczą Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, w szczególności ciszy wyborczej.
3. Dyskusja nad innymi zmianami w Ordynacji Wyborczej Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego i rozdziale czwartym działu drugiego Regulaminu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.
4. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Ponadto przypominamy o możliwości zapisania się do Newslettera Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024, przez który przesyłane są drogą poczty elektronicznej bieżące informacje dotyczące prac Parlamentu Studentów UW, w tym linki do posiedzeń w trybie zdalnym albo hybrydowym. Zgłoszenia przyjmowane są przez wypełnienie formularza (https://forms.gle/qz7gYQLsjpx1CURX9).