V posiedzenie Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024

Informujemy, że postanowieniem nr 16/2023/2024 Marszałka Parlamentu Studentów UW z dnia 9 marca 2024 roku zwołano V posiedzenie Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego kadencji 2023/2024.

Posiedzenie rozpocznie się dnia 16 marca 2024 roku (sobota) o godz. 14:00. Odbędzie się ono w auli C budynku Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Porządek dzienny obrad V posiedzenia Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024:
1. Przyjęcie porządku dziennego obrad.
2. Przyjęcie protokołu z IV posiedzenia Parlamentu Studentów UW.
3. Informacje od Prezydium Parlamentu Studentów UW.
4. Informacje od Zarządu Samorządu Studentów UW.
5. Informacje od innych organów Samorządu Studentów UW.
6. Informacje od przedstawicieli studentów w:
6.1. Senacie UW;
6.2. komisjach Senatu UW;
6.3. Uniwersyteckiej Radzie ds. Kształcenia;
6.4. innych podmiotach na UW.
7. Zapytania poselskie.
8. Powołanie Komisji doraźnej Parlamentu Studentów UW ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów UW.
9. Wybór członków Komisji doraźnej Parlamentu Studentów UW ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów UW.
10. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Ponadto przypominamy o możliwości zapisania się do Newslettera Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024, przez który przesyłane są drogą poczty elektronicznej bieżące informacje dotyczące prac Parlamentu Studentów UW, w tym linki do posiedzeń w trybie zdalnym albo hybrydowym. Zgłoszenia przyjmowane są przez wypełnienie formularza (https://forms.gle/qz7gYQLsjpx1CURX9).