Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

V posiedzenie Komisji Prawno-Regulaminowej kadencji 2023/2024

Informujemy o zwołaniu V posiedzenia Komisji Prawno-Regulaminowej Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego kadencji 2023/2024.

Posiedzenie rozpocznie się dnia 12 czerwca 2024 roku (środa) o godz. 19:00. Odbędzie się ono w trybie hybrydowym. Część stacjonarna prowadzona będzie w sali 100 budynku Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 w Warszawie, zaś część zdalna za pomocą środka komunikacji elektronicznej umożliwiającego porozumiewanie się na odległość – Google Meet.

Porządek dzienny obrad V posiedzenia Komisji Prawno-Regulaminowej Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024:
1. Przyjęcie porządku dziennego obrad.
2. Wybór uzupełniający Przewodniczącego Komisji Prawno-Regulaminowej Parlamentu Studentów UW.
3. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Ponadto przypominamy o możliwości zapisania się do Newslettera Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024, przez który przesyłane są drogą poczty elektronicznej bieżące informacje dotyczące prac Parlamentu Studentów UW, w tym linki do posiedzeń w trybie zdalnym albo hybrydowym. Zgłoszenia przyjmowane są przez wypełnienie formularza (https://forms.gle/qz7gYQLsjpx1CURX9).