Komunikat po VI posiedzeniu Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024

Informujemy, że podczas VI posiedzenia Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024:

Parlament dokonał wyboru uzupełniającego do Komisji doraźnej Parlamentu Studentów UW ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów UW.

Nową członkinią Komisji wybrana została Aleksandra Semba (WPsych).

Parlament wysłuchał podstawowych tez sprawozdania śródrocznego z działalności Przewodniczącego i Zarządu Samorządu Studentów UW, a także podstawowych tez raportu śródrocznego Komisji Rewizyjnej Samorządu Studentów UW.

Obydwa wspomniane dokumenty zostały zwięźle zaprezentowane przez odpowiednio wiceprzewodniczącą Zarządu i przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Dyskusje, które przeprowadzono w następstwie tych prezentacji, umożliwiły uczestnikom posiedzenia uzyskanie dalszych informacji o interesujących ich zagadnieniach. W tym zakresie skupiono się przede wszystkim na Komisji Rewizyjnej, którą z jednej strony chwalono za jakość przedłożonego raportu, z drugiej dopytywano o niektóre szczegóły dotyczące przeprowadzonych przez nią postępowań kontrolnych.

W ramach spraw bieżących najwięcej uwagi poświęcono zbliżającym się tegorocznym Juwenaliom UW, w szczególności zagadnieniom związanym z biletami wstępu na wydarzenie.