Komunikat po V posiedzeniu Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024

Informujemy, że podczas V posiedzenia Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024:

Parlament powołał Komisję doraźną Parlamentu Studentów UW ds. zmian w Regulaminie Samorządu Studentów UW i wybrał jej członków.

Ustalono, że nowo powołana Komisja, mająca za zadanie przygotować projekt noweli do Regulaminu Samorządu Studentów UW, będzie liczyła dziewięciu członków. Po powołaniu Komisji przystąpiono do wyboru jej składu, w ramach którego obsadzono osiem z dziewięciu mandatów. Dwa dni później odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji, na którym dokonano wyboru jej przewodniczącego i wiceprzewodniczącego. Komisję tworzą:

• Patryk Szlufik (MIMUW) – przewodniczący;
  • Mateusz Staniak (KMISMaP) – wiceprzewodniczący;
  • Maciej Hadam (WPiA);
  • Małgorzata Książyk (WLS);
  • Mateusz Mossakowski (WPiA);
  • Jakub Wojciechowski (WGiSR);
  • Stanisław Zabandżała (KMISH);
  • Laura Zagożdżon (WNeo).