II posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów kadencji 2023/2024

Informujemy o zwołaniu II posiedzenia Komisji Budżetu i Finansów Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego kadencji 2023/2024.

Posiedzenie rozpocznie się dnia 15 kwietnia 2024 roku (poniedziałek) o godz. 20:15. Odbędzie się ono w trybie zdalnym z wykorzystaniem środka komunikacji elektronicznej umożliwiającego porozumiewanie się na odległość – Google Meet.

Porządek dzienny obrad II posiedzenia Komisji Budżetu i Finansów Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024:
1. Przyjęcie porządku dziennego obrad.
2. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii o sprawozdaniu śródrocznym z działalności Przewodniczącego i Zarządu Samorządu Studentów UW w części dotyczącej budżetu Samorządu Studentów UW.
3. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Ponadto przypominamy o możliwości zapisania się do Newslettera Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024, przez który przesyłane są drogą poczty elektronicznej bieżące informacje dotyczące prac Parlamentu Studentów UW, w tym linki do posiedzeń w trybie zdalnym albo hybrydowym. Zgłoszenia przyjmowane są przez wypełnienie formularza (https://forms.gle/qz7gYQLsjpx1CURX9).