Komunikat po VII posiedzeniu Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024

Informujemy, że podczas VII posiedzenia Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024:

Parlament dyskutował o przeciwdziałaniu zachowaniom niepożądanym na UW.

Na początku posiedzenia grupa posłów zawnioskowała o uzupełnienie porządku dziennego obrad o punkt dotyczący dyskusji o przeciwdziałaniu zachowaniom niepożądanym na UW. Złożono także wniosek o utajnienie posiedzenia w tym punkcie. Zgodnie z przepisami Parlament może zdecydować o całościowym albo częściowym utajnieniu posiedzenia, jeżeli wymaga tego dobro społeczności studenckiej UW. Posłowie przyjęli obydwa wnioski przez aklamację i tym samym obrady w nowo dodanym punkcie zostały utajnione.

Podczas jawnej części posiedzenia Parlament zajmował się sprawami bieżącymi. Przedstawiciele poszczególnych jednostek przekazali informacje o nadchodzących wydarzeniach w ramach Regionaliów. Ponadto przedmiotem krótkiej dyskusji były dopiero co zakończone Juwenalia.