Komunikat po V nadzwyczajnym posiedzeniu Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024

Informujemy, że podczas V nadzwyczajnego posiedzenia Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024:

Parlament dokonał wyboru uzupełniającego Przewodniczącego Samorządu Studentów UW.

Zwołanie posiedzenia było spowodowane złożeniem przez Aleksandra Hebdę rezygnacji z pełnienia funkcji Przewodniczącego. W wyniku przeprowadzonych wyborów uzupełniających nowym Przewodniczącym wybrany został Mateusz Mossakowski (WPiA).

Parlament zatwierdził skład Zarządu Samorządu Studentów UW.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu nowo wybrany Przewodniczący wystąpił z wnioskiem o zatwierdzenie nowego składu Zarządu. Dotychczasowy skład tego organu uległ bowiem opróżnieniu wraz z wyborem uzupełniającym Przewodniczącego. Parlament przychylił się do złożonego wniosku, dzięki czemu Zarząd otrzymał następujący kształt osobowy:

• Mateusz Mossakowski (WPiA) – przewodniczący;
  • Heybat Naghiyev (WNE) – wiceprzewodniczący;
  • Maja Baranowska (WZ);
  • Patryk Bonder (WG);
  • Aleksandra Semba (WPsych).

Nowy Przewodniczący i nowy Zarząd będą urzędowali do końca kadencji, na którą wybrano poprzedniego Przewodniczącego, czyli do dnia 31 grudnia 2024 roku.