Komunikat po IV nadzwyczajnym posiedzeniu Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024

Informujemy, że podczas IV nadzwyczajnego posiedzenia Parlamentu Studentów UW kadencji 2023/2024:

Parlament wyraził pozytywną opinię o projekcie budżetu Samorządu na rok 2024.

Parlament wysłuchał prezentacji Przewodniczącego Samorządu, który objaśnił przedłożony projekt budżetu, oraz przemówienia przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów Parlamentu, który uzasadnił pozytywną opinię wyrażoną przez Komisję względem projektu. Uczestnicy posiedzenia nie zgłosili w dyskusji żadnych uwag na temat dokumentu, toteż bezpośrednio po obydwu wspomnianych wystąpieniach nastąpiło przejście do głosowania. W jego następstwie Parlament wyraził pozytywną opinię o projekcie.