22 maja podczas IV posiedzenia Parlamentu Studentów UW odbyło się spotkanie z kandydatami na urząd rektora UW. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tego spotkania, przepraszając jednocześnie za wszelkie niedociągnięcia techniczne.

W spotkaniu mogła brać każda osoba która wyraziła taką chęć, choć rozmowy były głównie dedykowane posłom i studenckim elektorom. Członków tych dwóch grup poproszono o przesłanie swoich pytań, które zostały następnie zebrane i przekazane kandydatom na tydzień przed posiedzeniem. Każdy z profesorów mógł się do nich odnieść podczas wystąpienia wstępnego, otwierającego każdy z modułów spotkania. Następnie każdy z kandydatów odpowiadał na pytania pojawiające się na bieżąco wśród uczestników spotkania. Każda z rozmów trwała około półtorej godziny. Poruszano takie tematy jak formuła studiów drugiego stopnia, stan domów studenta czy kwestie związane z parametryzacją lub systemem bibliotecznym.

Spotkanie z prof. Alojzym Nowakiem, dziekanem Wydziału Zarządzania.

Spotkanie z kandydatami na urząd rektora UW – prof. Alojzy Nowak

22 maja podczas VI posiedzenia Parlamentu Studentów UW mieliśmy przyjemność gościć kandydatów na urząd rektora naszej uczelni. Zapraszamy do obejrzenia dyskusji z prof. Alojzym Nowakiem, dziekanem Wydziału Zarządzania. Przepraszmy jednocześnie za wszelkie niedociągnięcia techniczne

Opublikowany przez Parlament Studentów UW Poniedziałek, 25 maja 2020

Spotkanie z prof. Pawłem Strzeleckim, dziekanem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki

Spotkanie z kandydatami na urząd rektora UW – prof. Paweł Strzelecki

22 maja podczas VI posiedzenia Parlamentu Studentów UW mieliśmy przyjemność gościć kandydatów na urząd rektora naszej uczelni. Zapraszamy do obejrzenia dyskusji z prof. Pawłem Strzeleckim, dziekanem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki. Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedociagnięcia techniczne.

Opublikowany przez Parlament Studentów UW Poniedziałek, 25 maja 2020

Spotkanie z prof. Andrzejem Tarleckim, prorektorem ds. kadrowych i polityki finansowej

Spotkanie z kandydatami na rektora UW – prof. Andrzej Tarlecki

22 maja podczas VI posiedzenia Parlamentu Studentów UW mieliśmy przyjemność gościć kandydatów na urząd rektora naszej uczelni. Zapraszamy do obejrzenia dyskusji z prof. Andrzejem Tarleckim, prorektorem ds. kadrowych i polityki finansowej. Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedociagnięcia techniczne.