Członkowie Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

PREZYDIUM

Marszałek
Mateusz Ratyński
Wicemarszałkowie
Mateusz Lis                     Ewelina Pawlak

Nazwisko Imię
Instytut Historyczny 1.    Ratyński Mateusz
2.    Kozubowski Aleksander
Wydział Prawa i Administracji 3.    Ostoja­ – Ciemny Kajetan
4.    Hyżorek Robert
5.    Krupnik Jan
Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji 6.    Białobrzeski Maciej
7.    Wójcicka Natalia
Instytut Lingwistyki Stosowanej 8.    Falkiewicz Arkadiusz
9.    Różycki Mateusz
Instytut Nauk Politycznych 10.  Płatos Jarosław
11.  Lis Mateusz
Katedra Hungarystyki 12.  Witek Justyna
Instytut Germanistyki 13.  Januszkiewicz Tomasz
Instytut Filozofii 14.  Grabowski Michał
15.  Różańska Jaśmina
Wydział Dziennikarstwa , Informacji i Bibliologii 16.  Sieląg Patrycja
17.  Trela Magda
18.  Połowniak Piotr
Wydział Artes Liberales 19.  Pęter Weronika
Instytut Stosowanych Nauk Społecznych 20.  Sobolewska Julia
Instytut Anglistyki 21.  Kasenko Jaśmina
22.  Rokitnicka Kinga
Studia Filologiczno­ – Kulturoznawcze 23.  Koczorowska Maria
UKKNJA 24.  Smaruj Anna
Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich 25.  Mazur Krystyna
Instytut Romanistyki 26.  Stefański Paweł
Wydział Fizyki 27.  Adamczuk Paulina
           Wakat
Wydział Geografii i Studiów Regionalnych            Wakat
28.  Trzciński Robert
Instytut Stosunków Międzynarodowych 29.  Stankowska Agata
30.  Krzymiński Adam
Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej 31.  Chwałek Tomasz
Wydział Nauk Ekonomicznych 32.  Kozyra Michał
33.  Nowak Michał
Wydział Pedagogiczny 34.  Wojtynowski Oskar
35.  Siedlecka Marta
Instytut Archeologii 36.  Kloczkowska Eliza
Wydział Polonistyki 37.  Sieg Magdalena
38.  Czekalska Marta
Instytut Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej 39.  Giziński Damian
40.  Prokop Piotr
Katedra Studiów Interkulturowych Europy – Środkowo­ Wschodniej 41.  Frąckiewicz Patryk
Katedra Białorutenistyki 42.  Urbański Filip
Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki 43.  Marcinkowski Radosław
44.  Sitko Agnieszka
Wydział Chemii 45.  Głowacka Justyna
46.  Guza Marcin
Wydział Biologii 47.  Browarski Grzegorz
48.  Dąbrowski Kamil
Kolegium Międzywydziałowe Indywidualnych Studiów Matematyczno ­– Przyrodniczych 49.  Zając Tomasz
Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska 50.  Jepsen Kacper
Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego 51.  Skomorowska Karolina
Instytut Europeistyki 52.  Burzykowski Adam
53.  Marlikowski Mateusz
Instytut Polityki Społecznej 54.  Berlińska Monika
Ośrodek Studiów Amerykańskich 55.  Rabenda Aleksandra
56.  Białota Jagoda
Centrum Europejskie 57.  Pawlak Ewelina
UKKNJN 58.  Rylska Anna
Wydział Orientalistyczny 59.  Chmielecka Agata
60.  Kołata Kamil
Wydział Zarządzania 61.  Gustowski Andrzej
62.  Eremenco Vladimir
63.  Wójcik Filip
64.  Gawlik Patryk
Instytut Filologii Klasycznej 65.  Gruchalski Jakub
Instytut Muzykologii 66.  Pozimka Kamila
Wydział Psychologii 67.  Urbańska Anna
68.  Dziekan Marcela
Instytut Socjologii 69.  Lebnicki Kamil
70.  Mirowska Agnieszka
CESLA 71.  Poncyljusz Julia
 

Instytut Kultury Polskiej

 

72.  Leśnodorska Maria

UKKNJF 73.  Bartyczak Michał
EUROREG 74.  Papiernik Błażej
Kolegium Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych 75.  Zalewski Paweł
76.  Jamka Ryszard