Członkowie Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Prezydium Parlamentu Studentów UW

Hubert TAŁADAJ | WPiA – Marszałek

Aida AL-DAHABI | WNPiSM – Wicemarszałkini

Iga NAPARTY | WLS – Wicemarszałek

Komisja Budżetu i Finansów

Natalia BARGIEŁ | WZ – Przewodnicząca

Weronika PISULA | WPol – Wiceprzewodnicząca

Iga AJDACKA | WGiSR

Jasmina AL-DAHABI | CKNJOiEE

Weronika FRĄCKIEWICZ | Europeistyka

Marta JUŚKIEWICZ | WO

Jan LUŚNIA | WFilo

Kacper ROKICKI | WMIM

Katarzyna SKŁODOWSKA | WB

Komisja Prawno-Regulaminowa

Tadeusz PYZEL | WPiA – Przewodniczący

Marta BURZYŃSKA | WSNSiR – Wiceprzewodnicząca

Emilia BANAŚ | WPiA

Hubert KULIŃSKI | WDIiB

Kamil LEBNICKI | WSocjo

Maciej NADZIKIEWICZ | WZ

Marcin OSIŃSKI | WZ

Mateusz SANIEWSKI | WFiz

Stanisław ZABANDŻAŁA | Kolegium MISH

Komisja Skrutacyjna

Emilia WIŚNIOS | WMIM – Przewodnicząca

Emilia BANAŚ | WPiA – Wiceprzewodnicząca

Sławomir KIRDZIK | WO

Anita KRAWCZYK | IAiE

Mateusz WAWRZEŃCZUK | WZ

Lista członków Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego XVIII kadencji

1 Kamil BONAS Przewodniczący Samorządu Studentów UW
2 Jacek JAZGARSKI CE
3 Jasmina AL-DAHABI CKNOJiEE
4 Małgorzata WASILEWSKA CKNJOiEE
5 Emilia JASIŃSKA CNS
6 Weronika FRĄCKIEWICZ Europeistyka
7 Anita KRAWCZYK IAiE
8 Aleksandra MACKIEWICZ IAiE
9 wakat ICMMiK
10 Franciszek FORTUNA Kolegium MISH
11 Stanisław ZABANDŻAŁA Kolegium MISH
12 Julia SIKORSKA Kolegium MISMaP
13 Anna OMALECKA UCBnŚPiZR
14 Aleksandra JASZCZUROWSKA WArch
15 Irena GOSTKIEWICZ WAL
16 Agata LEWANDOWSKA WB
17 Katarzyna SKŁODOWSKA WB
18 Bartosz KAMIŃSKI WCh
19 Juliusz MIELCZAREK WCh
20 Justyna GRZYBOWSKA WDIiB
21 Krzysztof KOWALCZYK WDIiB
22 Hubert KULIŃSKI WDIiB
23 Maria LIPIŃSKA WDIiB
24 Delfina HASZCZYŃSKA WFilo
25 Jan LUŚNIA WFilo
26 Michał CHRZANOWSKI WFiz
27 Mateusz SANIEWSKI WFiz
28 Iga AJDACKA WGiSR
29 Weronika ZYS WGiSR
30 Adam MARCINIAK WGeo
31 Bartłomiej GAWRYSZEWSKI WH
32 Aleksander KLUS WH
33 Hanna CWYNAR WLS
34 Iga NAPARTY WLS
35 Jan WIECZOREK WLS
36 Kacper ROKICKI WMIM
37 Piotr RUTKOWSKI WMIM
38 Emilia WIŚNIOS WMIM
39 Hanna FIRKOWSKA WNE
40 Jarosław LESKI WNE
41 Katarzyna PAWŁOWSKA WNE
42 Piotr RADZISZEWSKI WNE
43 Milena ORLIŃSKA WNoKiS
44 Aleksy RADZISZEWSKI WNoKiS
45 Aida AL-DAHABI WNPiSM
46 Mateusz BARAŃSKI WNPiSM
47 Adam MICHALIK WNPiSM
48 Agata STANKOWSKA WNPiSM
49 Maria BOLEK WNeo
50 Magdalena LOBERT WNeo
51 Antonina STEFFEN WNeo
52 Jakub TUSIŃSKI WNeo
53 Marta JUŚKIEWICZ WO
54 Sławomir KIRDZIK WO
55 Patrycja ZAKRZEWSKA WO
56 Aleksandra ARASZKIEWICZ WPed
57 Dominika PANFIL WPed
58 Weronika WIŚNIEWSKA WPed
59 Wiktoria GŁOZAK WPol
60 Klaudia HARASIM WPol
61 Karolina KULPA WPol
62 Weronika PISULA WPol
63 Emilia BANAŚ WPiA
64 Aleksandra JEROMIN WPiA
65 Szymon PIOTROWSKI WPiA
66 Paweł PRZYBYSZ WPiA
67 Tadeusz PYZEL WPiA
68 Hubert TAŁADAJ WPiA
69 Sonia GRZYWACZ WPsych
70 Hubert MATUSZEWSKI WPsych
71 Aleksandra MIKOŁAJCZYK WPsych
72 Kamil LEBNICKI WSocjo
73 Karolina STRZELCZYK WSocjo
74 Marta BURZYŃSKA WSNSiR
75 Karolina KRAKOWIAK WSNSiR
76 Konrad WYSOCKI WSNSiR
77 Natalia BARGIEŁ WZ
78 Julia KOSTRO WZ
79 Janusz KOTOŃSKI WZ
80 Maciej NADZIKIEWICZ WZ
81 Marcin OSIŃSKI WZ
82 Mateusz WAWRZEŃCZUK WZ
83 Michał ZINOWCZYK WZ