Prezydium Parlamentu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Marszałek

Piotr Sidorowicz

Wydział Polonistyki

Wicemarszałkowie

Agata Stankowska

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych

Emilia Jasińska

Centrum Nauk Sądowych

Lista parlamentarzystów XVII kadencji:

1 Kamil Bonas ZSS
2 Mikołaj Czajka CE
3 Małgorzata Wasilewska CKNJiEE
4 Klara Kowalczyk CKNJiEE
5 Emilia Jasińska CNS
6  Aleksandra Mackiewicz IAiE
7 Nikola Wróblewska IAiE
8 ICMMiK
9 Katarzyna Wardzyńska KMISH
10 Anna Chabiera KMISH
11 Małgorzata Sudoł KMISMaP
12 Anna Omalecka UCBnŚPiZR
13 Irena Gostkiewicz WAL
14 Kamil Dąbrowski WB
15 Maria Jagielska WB
16 Patrycja Żukowska WCh
17 Rafał Chojnacki WCh
18  Justyna Grzybowska WDIiB
19 Jakub Frankowski WDIiB
20 Hubert Kuliński WDIiB
21 Maria Lipińska WDIiB
22 Kamil Lebnicki WFiS
23 Delfina Haszczyńska WFiS
24 Joanna Szreder WFiS
25 Mateusz Saniewski WF
26 Włodzimierz Mikke WF
27 Magda Anusz WGiSR
28 Iga Ajdacka WGiSR
29 Agnieszka Siwiec WG
30 Bartosz Gliniewicz WG
31 Aleksander Klus WH
32 Michał Główka WH
33 WH
34 WLS
35 Jan Wieczorek WLS
36 Seweryn Sikorski WLS
37 Iga Naparty WLS
38 Piotr Rutkowski WMIiM
39 Piotr Grabysz WMIiM
40 Aleksander Buła WMIiM
41 Katarzyna Pawłowska WNE
42 Ewelina Plachimowicz WNE
43 Jarosław Leski WNE
44 Paweł Małachowski WNE
45 Weronika Paryszek WNPiSM
46 Agata Stankowska WNPiSM
47 Adam Michalik WNPiSM
48 Michał Mendala WNPiSM
49 Aida Al.-Dahabi WNPiSM
50 Anna Długosz WN
51 Antonina Steffen WN
52 WN
53 Miłosz Majewski WN
54 WO
55 WO
56 Patrycja Zakrzewska WO
57  Katarzyna Wasiłowska WPed
58  Barbara Wojcieszak WPed
59 Dominika Panfil WPed
60 Weronika Pisula WPol
61 Piotr Sidorowicz WPol
62 Grzegorz Błaszczyk WPol
63 Zuzanna Wasiak WPol
64 Jakub Obuchowski WPiA
65 Hubert Taładaj WPiA
66 Szymon Piotrowski WPiA
67 Hubert Zalewski WPiA
68 Michał Radek WPiA
69 Gabriela Niedziałkowska WPiA
70 Natalia Tkacz WPsych
71 Aleksandra Mikołajczyk WPsych
72 Karolina Isalska WPsych
73 Marta Burzyńska WSNSiR
74 Natalia Budkiewicz WSNSiR
75 Karolina Krakowiak WSNSiR
76 Maciej Dąbrowski WZ
77 Maciej Pytlik WZ
78 Jakub Szybisty WZ
79 Michał Zinowczyk WZ
80 Natalia Napiórkowska WZ
81 Magdalena Bródka WZ
82 Krzysztof Witkowski WZ
83 Weronika Frąckiewicz Europeistyka